8.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

YOLDA KALANLARIN KUMANYALARI BAŞKAN BAKICI’DAN

- Reklam -
- Reklam -

Yoğun kar yağışı nedeniyle kapalı kalan Bilecik Bozüyük karayolunda mahsur kalanların imdadına Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI yetişti.

Gece ve gün boyu etkili olan yoğun ve kesintisiz kar yağışı Bilecik-Bozüyük karayolunda ulaşımın aksamasına neden oldu. Yağış nedeniyle kayarak yolları tıkayan tırlar Bozüyük Belediyesi araç ekip ve ekipmanlarıyla yoldan çekilerek hem ilçe merkezine ulaşımları sağlandı, hem de trafik akışı rahatlatıldı. Yaklaşık 7 saat ulaşıma kapanan yolda mahsur kalan yolculara Bozüyük Belediyesi tarafından kumanya dağıtıldı. Bozüyük Belediyesi’nin kurtarma ve yardım ekiplerinin başında gece mesaisi yapan Belediye Başkanı Fatih BAKICI yolda görev yapan emniyet mensupları ile görüşerek işlerinde kolaylıklar diledi. Yolda kalan vatandaşlarla da görüşerek onlara destek olan Başkan BAKICI gecenin ilerleyen saatlerine kadar yolun açılmasını bekledi. Yolda mahsur kalan vatandaşlar ise hem kumanyalar hem de yolun açılmasındaki yardımları için Başkan BAKICI’ya teşekkür ettiler.

Yolda Kalanlara Kumanyalar Belediyeden  2 Yolda Kalanlara Kumanyalar Belediyeden  3 Yolda Kalanlara Kumanyalar Belediyeden  5 Yolda Kalanlara Kumanyalar Belediyeden  8 Yolda Kalanlara Kumanyalar Belediyeden  10

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.