17.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

YÖRESEL ÜRÜNLER PAZARI İLK SİFTAHI BAŞKAN CAN’DAN YAPTI

- Reklam -
- Reklam -

YÖRESEL ÜRÜNLER PAZARI İLK SİFTAHI BAŞKAN CAN’DAN YAPTI

Bilecik Belediyesi ve Bilecik Gönüllüler Derneği işbirliğinde hazırlanan Yöresel Ürünler Pazarını ziyaret ederek, kadınlarımızdan alışveriş yaptı.

Bilecik Belediyesi Kültür Sitesinde hazırlanan ve 22 Şubat Cuma günü açık olacak Yöresel Ürünler Pazarı, kapılarını açtı.
Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can, pazarda stant kuran kadınlarımızı ziyaret ederek, hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.
Bilecik Belediyesi ve Bilecik Gönüllüleri Derneği işbirliğinde güzel bir çalışmanın yapıldığına vurgu yapan Belediye Başkanı Nihat Can, şunları söyledi:

‘’ Belediyemiz ve Bilecik Gönüllüleri Derneği işbirliğinde hazırladığımız Yöresel Ürünler Pazarımızda ilimizdeki değerli hanımefendiler tarafından kurulan stantları gezdik. Hayırlı ve bereketli kazançlar diledik. Bilecik Belediyesi olarak her zaman kadınlarımızım yararına olacak bütün faaliyetlerde gerekli katkıyı vermeye hazırız. Çünkü burada kadınlarımız için son derece güzel ve anlamlı bir çalışma oluyor. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de bu tür çalışmalarda neler yapılması gerekiyorsa yaparız. El emeği göz nuru ürünlerin satıldığı ve bir gün boyunca sürecek Yöresel Ürünler Pazarımıza bütün hemşehrilerimizi davet ediyorum. ‘’ ifadelerini kullandı.

İlimizdeki kadınlarımız tarafından kurulan stantları gezerek, alışveriş yapan Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can, kadınlara hayırlı ve kazançlı alışverişler diledi.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.