17.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

YÜKSEKOKUL MÜDÜRÜ DOÇ. DR. SADOĞLU’NDAN BAŞKAN BAKICI’YA ZİYARET

- Reklam -
- Reklam -

YÜKSEKOKUL MÜDÜRÜ DOÇ. DR. SADOĞLU’NDAN BAŞKAN BAKICI’YA ZİYARET

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bozüyük Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine atanan Doç. Dr. Hüseyin SADOĞLU Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’yı makamında ziyaret etti.

Bozüyük için son derece önemli yeri olan ve geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen açılış sonrasında yeni binasına taşınan Bozüyük Meslek Yüksekokulu müdürlüğü görevine atanan Doç Dr. Hüseyin SADOĞLU, Başkan BAKICI’ya gerçekleştirmiş olduğu ziyarette, üniversiteye sağlamış oldukları desteklerden dolayı ve ilçede eğitim için yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Gerçekleştirilen ziyarette Başkan BAKICI, SADOĞLU’na yeni görevinde başarılar dilerken; “Ülkemiz için oldukça önemli olan yüksek öğretimin ilçemizdeki temsilcileri olarak Bozüyük’te görev yapan tüm öğretim görevlilerinin ve akademisyenlerin; gençlerin yetişmesinde ve iş hayatına atılmalarında çok önemli bir yere sahip olduklarını biliyoruz.” Dedi.
Doç. Dr. SADOĞLU ile Üniversite, Sanayi ve Yerel Yönetimler iş birliği platformu ve eğitim alanında ki çalışmalar hakkında bir süre sohbet eden Başkan BAKICI; Bozüyük Belediyesi olarak kentte eğitim için çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.